Pozývame Vás na zasadnutie poslancov Obecného zastupiteľstva.

Pozývame Vás na zasadnutie poslancov Obecného zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční dňa 28.1.2019 o 16,30 hodine v zasadačke kultúrneho domu vo Zvolenskej Slatine. Dňa 10.1.2019 zverejnila obec Zvolenská Slatina návrh zmeny vo VZN s obmedzením času prevádzkam služieb, ktoré hovorí o ukončení akýchkoľvek akcií v exteriéri do 24,00 hodiny. Jedná sa hlavne o obmedzenie času konania svadieb v záhrade penziónu Zlatý dukát len do 24.hod., čo nie je možné. Žiadna svadba sa na Slovensku neskončí do 24.hod.!!!
Obec nám teda behom jedného mesiaca bez upozornenia a na základe len jedného iniciátora chce zrušiť organizovanie vonkajších akcií, vrátane záhradných svadieb napriek tomu, že sme ochotní a schopní spraviť opatrenia, ktoré obmedzia hlučnosť hudobnej produkcie a hlasné organizovanie akcie cez reproduktory. Dokážeme tak našim susedom, že vieme organizovať akcie aj pri nižšej hlučnosti a nerušení nočného kľudu.
Príďte preto 28.1.2019 o 16,30 hodine na zasadnutie obecného zastupiteľstva a dozviete sa viac. Podporte myšlienku nie zakázať vaše svadby a rodinné oslavy, ale požiadavku zníženia hlučnosti na svadbách, aby svadby mohli prebiehať a ostatní neboli v noci rušení vo svojich domovoch.
Ďakujeme

Majiteľ a zamestnanci
penzión Zlatý dukát Zvolenská Slatina