Zahradné svadby

Zahradné svadby

Ak hľadáte miesto v príjemnom prostredí, kde si poviete svoje “Áno”, alebo nemáte radi studené a veľkolepé kostoly či zámky, alebo jednoducho hľadáte niečo menej tradičné a štýlové, je svadba priamo pod hviezdami určená práve pre Vás. Záhrada v penzióne Zlatý dukát*** ponúka možnosť zorganizovať svadobný deň priamo v priestoroch záhrady. Radi pre Vás zabezpečíme v svadobný deň priestory, vynikajúce jedlo, hudbu a výzdobu, prípadne iné služby. Bude nám potešením, ak môžeme prispieť svojou snahou k jednému z najkrajších dní vo Vašom živote.

Zahradné svadby

V penzióne Zlatý dukát urobí team mladých ľudí všetko, aby ste prežili svadbu, o akej sa píše v rozprávkových knižkách. Organizácii záhradných svadieb sa venujeme od roku 2012. Sme skvelý team, do ktorého každý z nás prináša svoje schopnosti a skúsenosti.

Zahradné svadby

Svadobný obrad v krásnej záhrade plnej zelene, pod nazdobenou pergolou, v ktoromkoľvek dni v týždni, stačí si len vybrať.

Zahradné svadby

Svadobná odobierka na terase spolu s pred svadobným pohostením v záhradnom altánku, je ideálny spôsob na stretnutie všetkých Vašich hostí pred svadobnou hostinou a obradom na jednom mieste. Vaši hostia sa môžu po príchode občerstviť, ubytovať a v pohodlí penziónu pripraviť na Váš veľký deň.

Hudba ktorá bude pre Vás hrať, či už je to DJ alebo živá hudba, má k dispozícii špeciálne pódium, kde sa môžu včas pred začatím pripraviť a zároveň občerstviť sa počas celej noci.

Zahradné svadby

Na svadobnú hostinu si môžete vybrať z viacerých prvotriednych menu. Náš penzión je známy skvelou slovenskou kuchyňou a náš team kuchárov pre Vás radi pripraví nielen tradičné, ale aj netradičné svadobné jedlá, tak aby vytvorili nezabudnuteľný zážitok pre Vás a Vašich hostí počas celej svadobnej hostiny.

Zahradné svadby

Pokiaľ si budete želať priniesť vlastné koláčiky albo cukrovinky, ktoré Vám pripravia mamy alebo babky, personál penziónu Zlatý dukát Vám vyjde plne v ústrety. V opačnom prípade sme pripravení zabezpečiť pre Vás všetok sladký a slaný sortiment, ktorý je možné pripraviť pre Vašich hostí vo forme candy baru, prípadne na stoly po slávnostnej večery ku káve.