O penzióne

Penzión Zlatý dukát

sa nachádza v obci Zvolenská Slatina 10 km od Zvolena smerom na Košice. Penzión má kapacitu 30 lôžok v štandardných a rodinných izbách so samostatnou kúpelňou a sprchovacím kútom , satelitným príjmom TV, bezplatným WI-Fi na izbách aj v celom areáli penziónu. Lákavé je aj bezplatné parkovanie osobných vozidiel v bezpečnom uzavretom dvore, vyhľadávané najmä obchodnými cestujúcimi.

Reštaurácia

Súčasťou penziónu Zlatý Dukát je štýlová reštaurácia s rodinnou atmosférou, známa výbornou kuchyňou. Obľúbené sú chutné špeciality slovenskej kuchyne, ale aj tradičné domáce a sezónne jedlá. Skúsení kuchári vám jedinečne pripravia husacie a kačacie špeciality s vynikajúcimi domácimi lokšami, držkové jedlá ako nikde inde, špeciality poľovníckej kuchyne alebo pečené prasiatko, grilované kolená či domáce ťahané štrúdle.

Záhradné svadby a oslavy

V letných mesiacoch, máj až október organizujeme romantické záhradné svadby, svadobné obrady, oslavy, grilovačky, firemné akcie v nádhernom prostredí záhrady plnej zelene a kvetov.

Biely záhradný stan s kapacitou 150 osôb alebo záhradný altánok s kapacitou 30 osôb pripravíme pre Vás a Vašich hostí, tak aby sme vytvorili čarovnú atmosféru a celkový moment Vášho slávnostného dňa zanechal nezabudnuteľný dojem na Vás a Vašich najbližších.

Laserová strelnica

Ak chcete zažiť skvelú zábavu na oslave alebo firemnej akcii môžete si užiť lov na kačice, bažanty, jelene či diviaky na obľúbenej laserovej strelnici.
Laserová strelnica je určená hlavne na pestovanie základných streleckých návykov ale aj pre pobavenie záujemcov o streľbu.
Laserový simulátor  streľby obsahuje 17 druhov  streľby, určených pre základný výcvik poľovníkov(streľba brokovnicou a guľovnicou na kačky, bažanty, sluky, holuby, sysle, diviačiu zver) pre športových strelcov(streľba na pevné, pohyblivé terče)  pre výcvik streľby a osvojenie základných streleckých návykov(vertikálna a horizontálna streľba na čas a presnosť).
Strieľa  sa  z laserových  zbraní ( puška, pištoľ). Zbrane sú bez káblov ničím neobmedzované. Presnosť zásahu vyhodnocuje snímacia kamera a na záver počítač spracuje úspešnosť streľby.
Strelnica je prenosná a je možné ju využiť aj pri organizovaní firemných či súkromných podujatiach ( dá sa jednoducho a rýchlo nainštalovať).

Všetky ponúkané služby zabezpečujeme aj externe formou cateringu podľa Vašich požiadaviek. Môže to byť u Vás doma, vo firme alebo v iných priestoroch.

Tešíme sa na vašu návštevu.